reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Dělat (si) radost - Doba je konzumní, jsme i my? Co nám vlastně dělá radost?

Diskuse ke článku

Stinné stránky studia v Liberci

Diskusní fórum

Nejlepší názory

Nejhorší názory

Žádný příspěvek nemá zatím celkově záporné hodnocení
 • 26.1.2011 00:05
  Já bych k tomu dodal že zima v Liberci není zima v Praze, Brně, Ostravě nebo kdekoliv jinde kde se dá studovat :-D Liberec je horské město a je třeba na to myslet. Vzhledem k tomu že v LBC nestuduju, tak pro mě není informační hodnota na nule.
  + +1
  - -1
  +1 (hodnoceno 1x)
  Honza
 • Informační hodnota článku = 0

  29.12.2010 18:25
  ad 1) To máte asi bohužel pravdu že pražáci a brňáci se považujou za mírně nadřazenej druh oproti ostatním krajskejm městům. Liberec není výjimkou.

  ad 2) Myslíte že je situace s konzultacema odlišná a znatelně horší oproti jiným školám?

  ad 3) V každým městě se najdou lidi kteří si stěžujou na kvalitu místních menz, nicméně hodnocení je to natolik subjektivní že nevypovídá o ničem. Jestli je nějakej nedostatek kolejí, tak to je nadměrnej hluk v noci na některých patrech některých bloků.

  ad 4) Pletete si brigády při studiu s uplatněním absolventů. A tady musim souhlasit, že možnosti brigád při studiu odpovídajících zaměření nejsou nejlepší, ve srovnání třeba s tou prahou...
  + +1
  - -1
  0 (hodnoceno 2x)
  Eq
  • Re: Informační hodnota článku = 0

   8.1.2011 23:23
   Ve svém příspěvku jste pár věcí trošku "zvláštně interpretoval", takže zde mé vysvětlení:

   Ad 1) -

   Ad 2) Nevím jaká je situace s konzultacemi jinde. Tento článek byl o TUL. Já jinde nestuduji, a proto nehodnotím (nemohu hodnotit ani porovnávat) tamní situaci s konzultacemi.

   Ad 3) K menzám jsem sepsal obsáhlý článek na mém blogu, ve kterém i například odkazuji na oficiální stížnosti vyučujících. V tomto článku ale nešlo tuto situaci nějak šířeji rozebírat. Více zde: http://wydrikovo.blogspot.com/2009/11/menza-harcov-poblil-by-se-pohlreich.html

   Ad 4) Nepletu :-). Nicméně 4. odstavec byl částečně zeditován šéfredaktorem, takže nevyznívá úplně tak, jak jsem ho původně sepsal. Pokud si ho přečtete vícekrát, určitě ho i tak pochopíte.

   Jinak mě mrzí, že má dle vás článek nulovou informační hodnotu. Je určen především budoucím studentům, kteří to v Liberci NEZNAJÍ. Nevím jestli do této kategorie spadáte i vy.
   + +1
   - -1
   +1 (hodnoceno 1x)
   Marek
 • Ještě bych dodal,..

  12.10.2010 14:21
  ..že vás tam občas na pár týdnů vystěhují z koleje kvůli nějaké sportovní akci, a to nemám na mysli jen nechvalně proslulé mistrovství světa v lyžování 2009.
  + +1
  - -1
  +1 (hodnoceno 3x)
  JT
reklama
reklama
reklama